eWYPRAWA.pl

Zapraszam Was ze sobą na internetowe wyprawy w ramach projektu eWYPRAWA.pl. Planuję długą internetową wędrówkę w poszukiwaniu najlepszych i najbardziej ciekawych stron internetowych.

Postaram się w miarę często zamieszczać recenzje dotyczące różnych stron, które będę odwiedział w ramach eWYPRAW. Na razie będę je zamieszczał w ramach serwisu eTUBA.eu. Jeśli internetowa wędrówka okaże się dla Was i dla mnie interesująca, to prawdopodobnie domena eWYPRAWA.pl doczeka się własnej strony.

W jaki sposób będę wybierał strony do odwiedzin i recenzji? Po pierwsze chciałbym, aby spełniały podstawowe kryterium, zgodne z misją eTUBA.eu: „Nagłaśniamy to, co dobre i ważne”. Tematyka stron może być bardzo różna, bo chciałbym, aby eWYPRAWA.pl była zarówno odkrywaniem tego, co jest w sieci wartościowe, jak również zabawą i odskocznią od codziennych obowiązków.

Jeśli znacie dobre strony, o których warto napisać lub chcecie mnie zaprosić na stronę, którą redagujecie, proszę o kontakt pocztą elektroniczną na adres e-mail: rafal@ewyprawa.pl. Nie obiecuję, że napiszę o wszystkich stronach, ale na pewno postaram się wszystkie odwiedzić.

W  związku z tym, że każda porządna wyprawa musi trochę kosztować otwarty jestem na współpracę z firmami i właścicielami stron komercyjnych. Planuję odwiedziny i pisanie o takich stronach w ramach oferty „W strefie promocji” (więcej informacji w zakładce "Oferta"). Może się również okazać, że napiszę o takiej stronie bezinteresownie, jeśli uznam, że jest tak ciekawa, że nie mógłbym jej pominąć.

Zapraszam do śledzenia relacji na domenie http://eWYPRAWA.pl oraz współpracy.

Rafał eWYPRAWA.pl


Fot. Adobe Stock