eWYPRAWA.pl 2. Laczynaspilka.pl

Dobre wiadomości z portugalskich stadionów skłoniły mnie, aby na drugą eWYPRAWĘ.pl zaprosić Was na stronę PZPN „Łączy nas piłka”, link: http://laczynaspilka.pl.

Na stronie głównej dominują aktualne informacje na temat polskiej piłki. Znalazłem m.in. relację ze zremisowanego meczu reprezentacji Polski z Portugalią 1:1. Fragmenty meczu widziałem i rzeczywiście biało-czerwoni zaprezentowali się nieźle. Inny artykuł dotyczy polskiej drużyny U-21, która w Portugali zwyciężyła z gospodarzami 3:1. W ten sposób zapewniła sobie udział w mistrzostwach Europy do lat 21, które zostaną rozegrane we Włoszech. Gratulacje dla naszych piłkarzy!

Spójrzmy jednak na stronę laczynaspilka.pl szerzej niż tylko przez pryzmat ostatnich meczów. W moim odczuciu to strona, która ma bardzo wysokie walory graficzne, a równocześnie odpowiada mi styl i treść informacji zamieszczanych w tym serwisie.

Co do grafiki, to oczywiście znajdujemy bardzo dużo dobrych i aktualnych zdjęć ze stadionów piłkarskich oraz przejrzysty układ strony. Natomiast w kwestii treści, informacje są utrzymane na przyzwoitym dziennikarskim poziomie. Tempo aktualizacji jest porównywalne do portali informacyjnych, a ich treść ma przyjazną wymowę, zgodną z tytułem strony.

Ponadto na stronie znajdziemy ciekawe zestawienia i statystyki, dotyczące np. poszczególnych zawodników z polskiej kadry. Możemy się przykładowo dowiedzieć, ile meczów rozegrali i ile bramek w reprezentacji strzelili polscy piłkarze.

Podsumowując laczynaspilka.pl to strona nowoczesna i budująca dobre nastawienie do polskiej piłki. I oby była taka nadal.

Rafał eWYPRAWA.pl


Projekt eWYPRAWA.pl to internetowa wędrówka w poszukiwaniu najlepszych i najbardziej ciekawych stron internetowych. Szczegóły w zakładce eWYPRAWA.pl.

Jeśli ten tekst był interesujący lub przydatny, prosimy o kliknięcie polubienia w dolnej części strony głównej eTUBA.eu.

Fot. Pixabay.com